سلام دوستان         

در جوامع امروزی یکی از دغدغه‌های اصلی بشر تامین امنیت و آسایش برای محیط‌های مختلف مانند منزل، محل کار، مراکز آموزشی، درمانی، ورزشی و... است. با وجود پیش آمدهایی نظیر سرقت ، تخریب، ایجاد نا امنی ، کم کاری ،  حوادث و مشکلات فنی لزوم استفاده از سیستم های نظارت تصویری یا به عبارتی دوربین های مداربسته امری بدیهی به نظر می رسد.

بر همین اساس گروه فنی مهندسی دوربین گستران با پشتوانه تجارب کارشناسان توانمند و متعهد داخلی و نیز بهره گیری از دانش بروز متخصصین خارج از کشور در زمینه مشاوره ، طراحی ، پشتیبانی فنی ، ارتقا ، سرویس و نگهداری در موارد ذیل آماده خدمت رسانی و تبادل دانش و اطلاعات با شما عزیزان میباشد :

v     سیستم نظارت تصویری 

v     دوربین مداربسته

v       مرکز مانیتورینگ

v       انتقال دیتا

v       انتقال تصویر

به دلیل تلاش کادر مدیریتی در خصوص اجرای تخصصی و حرفه ای پروژه ها ، در این مجموعه جهت هر یک از بخش های سیستم های نظارت تصویری و دوربین مدار بسته ، صوت و صدا ، شبکه و سرور ،  تلفن و سانترال کادر تخصصی جداگانه ای وجود دارد که این مهم وجه تمایز این گروه با سایر شرکت های مشابه میباشد .

ارائه طرحهای دانش بنیان متعدد و متناسب با بودجه تخصیصی، بسته به نوع نیاز و هزینه مصوب، از برندهای معتبر و روش‌های متنوع اعم از آنالوگ و تحت شبکه به صورت مجزا و یا تلفیقی برای استفاده در پروزه ها از دیگر توانمندیهای این مجموعه به شمار می آید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با ما تماس بگیرید:

44601936 - 44609503 - 44601893

همراه:

09125343100 - 09128464702

 در تلگرام با ما در ارتباط باشد.

نشانی : بزرگراه ستاری ، بزرگراه همت ، بنفشه 13 پلاک 51