پیام مدیریت به کارفرمایان محترم

با سلام؛

چرا از محصولات مرغوب و با اصالت استفاده کنیم؟

برای پاسخ به این سوال، دو مورد زیر را در نظر بگیریم:

1- با توجه به اینکه محصولات ارائه شده توسط تولید کنندگان با سابقه و مطرح در زمینه سیستم های نظارت تصویری قطعا دارای قیمت تمام شده بالاتری میباشد، بنابراین سودجویان اقدام به تولید محصولات مشابه و کم کیفیت با جعل برند ایشان میکنند.

2- همچنین، هزینه های نسبتا بالای تامین تجهیزات مصرفی از برندهای معتبر، برخی از کارفرمایان را بر آن داشته تا نیازمندی های خود را با قیمت کمتر و از تامین کنندگان ناشناخته، با محصولات کم کیفیت (اکثرا برندهای جعلی ، متفرقه و  فاقد اصالت) تامین نمایند.

در مورد اول باید اذعان داشت که تمیز دادن محصول با اصالت از محصول متفرقه، قبل از مصرف، فرایندی بسیار مشکل و گاهی غیر ممکن است. در اینجا توصیه میشود که تجهیزات مصرفی مورد نظر به پیمانکاران معتبر که اصالت محصولات را به صورت مکتوب گارانتی و تعهد کنند ، سفارش داده شود. در غیر اینصورت ممکن است هزینه بالای تجهیزات مصرفی به اصطلاح مرغوب را پرداخته باشیم؛ اما کیفیت مورد نظر حاصل نشود.

در ارتباط با مورد دوم، برای تشخیص راه کار و تصمیم گیری باید به سوال بسیار مهم زیر پاسخ داد:

آیا تهیه تجهیزات مصرفی با قیمت پایین تر منجر به انجام کل پروژه با هزینه کمتر خواهد شد؟

در اکثر مواقع جواب منفی است. در صورتی که پروژه دارای ضمانت سرویس و خدمات حین سرویس باشد، پاسخ سوال بالا قطعا "خیر" میباشد. این مجموعه با توجه به اصول مشتری مداری از ارائه لوازم و تجهیزات بی کیفیت که فقط جنبه بازاری دارد و برای کارفرمایان مشکلات عدیده ای به بار خواهد آورد ، معذور است.

1.        کلیه محصولات دارای گارانتی قیمت میباشند :

ما تضمین می‌کنیم محصولات و خدمات عرضه شده در دیجی‌گروپس با گارانتی اصل ، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر همکاران است. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با ما تماس بگیرید:

44601936 - 44609503 - 44601893

همراه:

09125343100 - 09128464702

 در تلگرام با ما در ارتباط باشد.

نشانی : بزرگراه ستاری ، بزرگراه همت ، بنفشه 13 پلاک 51