این دوربین ها در یک کاور نیم کره ای شیشه ای به چرخش درآمده و در چهار جهت با سرعت مورد نظر شما تصاویر را اسکن میکند. مکان هایی که از این دوربین ها استفاده می شود معمولا در محیط هایی است که یک یا چند دوربین ثابت نمیتواند تمام نقاط را پوشش دهد و نیاز به بزرگنمایی می باشد .

از مزایای این دوربین این است که جهت و زاویه دید این دوربین مشخص نیست. در حالیکه در دوربین های ثابت تا حد زیادی فضایی را که در دید دوربین قرار دارد قابل تشخیص است و بدین دلیل باید  از تعداد زیادی دوربین ثابت با زوایای مختلف استفاده کرد.

از مزایای دیگر این دوربین ها این است که دارای حافظه هستند و میتوانند چندین نقطه را در حافظه خود ثبت کنند همچنین  میتوان با استفاده از کیبرد این دوربین ها نقاطی را علامت گذاری کرد و دوربین فقط همان نقاط را  به صورت اتوماتیک نمایش دهد و یا اینکه با جوی استیک میتوانید هر نقطه ای را که میخواهید ببینید بزگنمایی کرده و دوربین را برای دیدن محیط اطراف با سرعت دلخواه به چرخش درآورید.

سرعت حرکت از نقطه ای به نقطه دیگر و مدت زمانی که روی هر  نقطه زوم میشود و بزرگنمایی برای هر نقطه قابل تعریف و انتخاب است .

فوکوس این دوربین ها به صورت هوشمند بوده و اگر تصویر دارای کدری و عدم شفافیت باشد را به صورت خودکار برطرف می کند.

این دوربین ها هم مانند بقیه مدل های دوربین در دو نوع آنالوگ و دیجیتال ، داخل محیطی و خارج محیطی قابل استفاده است.

معمولا این دوربین ها نزدیک به 350 درجه به صورت افقی و 180 درجه عمودی می توانند چرخش کنند.

اگر قصد خرید این دوربین ها را دارید قدرت بزرگنمایی را از فروشنده بپرسید که دارای چند ایکس زوم است.

هر چه عدد کنار ایکس بزرگتر باشد ، بزرگنمایی بیشتر شده  و  تصاویر نقاط دورتر با وضوح بیشتری نشان داده میشوند.

برخی ازاین دوربین ها هم دارای تکنولوژی های WDR هستند که مناسب پروژه هایی که نور زیادی از پشت تصویر مورد نظر می تابد ، میباشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با ما تماس بگیرید:

44601936 - 44609503 - 44601893

همراه:

09125343100 - 09128464702

 در تلگرام با ما در ارتباط باشد.

نشانی : بزرگراه ستاری ، بزرگراه همت ، بنفشه 13 پلاک 51